Durván nekimentek a Tiszának a független benzinkutasok: „Ez a Fidesz 2.0, nem erre adtunk felhatalmazást!” Index.hu (2026. június 22. 12:11) Kútbezárást helyeztek kilátásba, ha nem kapják meg, amit akarnak. tovább a teljes cikkre...