Visszatérne a szociális párbeszéd: állandó munkaügyi fórum létrehozását javasolják a szakszervezetek
A cél, hogy Magyarországon ismét legyen intézményesített kerete az érdekegyeztetésnek.
2026. június 22. -
53 hícsatorna 4418 kigyűjtött híre