A Tisza javaslata a Fidesz- és a KDNP-frakció mintegy felét eltüntetné az Országgyűlésből Index.hu (2026. június 22. 15:25) Magyar Péter jelentette be, tizenkét évben maximalizálnák a képviselői mandátumokat. tovább a teljes cikkre...